در حال بارگذاری
برتری هر کمد اتاق خواب بر اساس میزان ساماندهی و ذخیره سازی وسایل است. هر کسی می خواهد لباس و وسایلش سالم، سازمان یافته و به راحتی در دسترس باشد. همچنین هر فرد یک کمد با فضای کافی برای ذخیره سازی مناسب، در دسترس و کارآمد و شیک می خواهد! بنابراین هر شخصی نیازمند ایده های عالی و منحصر به فرد برای الهام بخشیدن به کمد اتاق خود است تا زیبایی اتاق خود را بیش از پیش کند و دیگر نگران شلوغی اتاق خود نباشد . در ادامه اوستاکارا تعداد بسیار زیادی طرح و ایده برای ساخت بهترین کمد یا کمد دیواری های اتاق خواب را برای مخاطبانش تدارک دیده است .

40 ایده و سبک بسیار جذاب برای کمد اتاق خواب

 

1.کمد اتاق خواب رو به دیوار

در این مدل کمد نیازی نیست یک دیوار جداگانه برای کمد بسازید. این کمد دیواری کارآمد ، مدرن و کاربردی است و شما میتوانید با قرار دادن آن بین دو دیوار ، لباس ها را دور از دید افراد متفرقه نگه دارید و با این روش اتاقی کوجک و نیمه باز برای خود طراحی کرده اید .برای تامین نور این کمد میتوانید از چراغ های نقطه ای سقفی استفاده کنید .  

2. کمد آبی روشن

ویژگی خنک و تسکین دهنده بودن رنگ آبی باعث می شود فضای اتاق خودمانی تر ، شاد تر و راحت تر به نظر برسد. روشنی و در عین حال احساس صلحی که در این رنگ وجود دارد ، باعث می شود فضای اتاق بزرگتر به نظر برسد. رنگ  های مرسوم برای این سبک کمد شامل رنگ آبی پاستیلی ، نقره ای و نیلی است .    

3 . کمد اداری مردانه

این کمد تک جداره ، شیک ، با سطح متناسب با محیط اداری یا رسمی و مخصوص مردان است . فضا های اصلی این کمد شامل قسمت آویز کت و شلوار ، قفسه ، کشو و صندوق ذخیره سازی مدارک است. معمولا در این سبک از چوب های با رنگ تیره استفاده میشود و تیرگی آن توسط نور استراتژیک خنثی می شود .    

4- دنج و سازمان یافته

این نوع کمد با برنامه ریزی کارآمد و سیستم ذخیره سازی فضای داخلی ، از حد اقل فضا  استفاده می کند. این کمد دنج همه چیز را با قفسه بندی های متعدد سازماندهی می کرد. قفسه ها برای دسترسی آسان باز و در دیواره ها نگهداری می شوند.در این سبک کمد میتوان با استفاده از لوستر نفیس ، ظرافت را در فضای کمد ایجاد کرد .    

5.کمد اتاق خواب با کشو های شیشه ای

نگهداری وسایل ظریف و جواهرات کوچکتر درون این کشو ها باعث زیبایی هر جه بیشتر کلیت کمد می شود . یکی دیگر از فواید استفاده از این نوع کمد پیدا کردن وسیله ی مورد نیاز از بین انبوهی وسیله ی کوجک است .    

6. درب آینه ای کشویی

درهای کشویی به صرفه جویی در فضا کمک می کنند ، همچنین اگر جنس این در از آینه باشد باعث خطای دید و بزرگ تر دیده شدن اتاق می شود. پس ما میتوانیم با استفاده از درهای کمد آینه ای برای اتاق خواب خود فضای خود را به حداکثر برسانیم .

 

7 . ذخیره سازی داخل صندلی پارچه ای

این نوع صندلی با وجود زیبایی و ساده به نظر رسیدنش میتواند مکان بسیار مناسبی برای ذخیره ، پنهان کردن و سازماندهی وسایل مهم شما باشد. همچنین شما میتوانید از آن برای نگهداری مجلات و  کتاب ها نیز استفاده کنید و حتی اسناد مهم را در آن مخفی کنید.      

8. کمد براق و سیاه

این کمد مدرن مینیمالیستی و شیک با رنگ مشکی به عنوان رنگ غالب جلوه ای جلا یافته و معاصر را با هرج و مرج ابهام جلوه می دهد و با استفاده از نورپردازی استراتژیک فضا را روشن نگه می دارد .      

9. حمام و کمد

حمام همراه با کمد حس راحتی بسیار زیادی به آدم می زند. در این طرح شما همه چیز را کنار هم دارید . این ایده همچنین باعث صرفه جویی در فضای اتاق می شود . این طرح برای آپارتمان ها و خانه های کوچک مناسب است.    

10 . کمد اتاق خواب با دسترسی آسان

این نوع کمد به جای قفسه های جعبه ای و بسته ، گزینه بازتر و در دسترس تر را انتخاب کرده است . قسمت های بالایی قفسه های شناور و فضای پایین به کشوها اختصاص دارد. و همچنین قفسه ها دارای پنل مفتولی هستند تا وسایل کوچکتر سازمان یافته و قابل دسترسی تر نگه داشته شود.    

11. سبک ساحلی

این طراحی الهام گرفته از دریا و ساحل است که با نورپردازی فراوانش حس خونسردی ، آرامش ، راحتی را به انسان تلقین می کند .همچنین الهام گرفتن از عناصر طبیعی نمایانگر شخصیت دوست داشتنی و آزاد است.      

12. فضای ذخیره سازی داخلی

این نوع کمد شامل دو قسمت کلیاست که توسط یک ریل جابجا و ترتیبشان تغییر میکند . با این سبک  طراحی کمد میتوان از  حداقل فضا استفاده کرد . این کمد میتواند تلویزیون و قفسه های بزرگ کیف و لباس و غیره را در خود جای دهد و سرانجام به در ریلی که رویش قرار میگیرد به طور کلی پنهان میشود و تاسیری در دکوراسیون اتاق نمیگذارد.هوشمند و کارآمد است.      

13 . میز اتو آماده

با این ترفند نیازی به رفتن به اتاق لباسشویی ندارید و برای صاف کردن هر چه سریع تر چین و چروکهای لباس. کافیست میز اتوی نصب شده در کمدتان را باز کنید. این رمز و راز شما برای پوشیدن لباس های بی عیب و نقص تمام وقت است!      

14. کمد گوشه ی دیوار 90 درجه

با این روش میتوانید یک اتاق بلا استفاده را به اتاق خواب تبدیل کنید . به راحتی با این ایده ی  کمد میتوان نمای جذابی به اتاق خود بدهید و از حداقل امکانات خود استفاده کنید. کافیست گوشه ای را انتخاب کنید ، دیوارهای شیشه ای لعاب دار را با درب کشویی نصب کنید ، قفسه های شناور و باکس های کشویی را اضافه کنید. به همین آسانی !      

15. کمد لباس را بیرون بکشید

با استفاده از این کمد های کشویی ، فضای کل کمد و دسترسی کامل آن را بدست می آورید. در این کمد فضا کارآمد ، سازمان یافته و هوشمندانه طراحی شده!    

16. کمد لوکس شیشه ای و مرمر

این سبک کمد با قفسه های چوبی با رنگ خاکستری و دیوار های شیشه ای تیره و تزئین شده با مرمر ظاهری لوکس، زیبا و ساختاری درخشنده چشم هر ناظری را به خود جلب می کند و ذهن را درگیر ابهام درون خود می کند .قفسه بندی کف تا سقف این نوع کمد ما را مطمئن می کند که فضای لازم برای همه چیز وجود دارد.      

17. کمد با ترکیب رنگی هلو و بژ

استفاده از رنگ های ملیح و روشن که نمادی از زنانه بودن اتاق است به سازنده در نشان دادن لطافت و جزئیات فضای داخلی کمک فراوان می کند . استفاده از لوستر پیچیده اما با ظرافت این دکوراسیون را کامل خواهد کرد .      

18. ذخیره سازی پرده ای

فضایی برای کمد ندارید؟ مشکلی نیست این قفسه دیواری پرده ای می تواند کاربرد کمدی کامل را برای شما داشته باشد .  فضایی برای لباس و وسایل ، سازماندهی ، تمیز نگه داشتن آنها و استفاده از سبد و صندوق به شما کمک می کند تا همه چیز منظم باشد حتی بدون کمد لباس واقعی .    

19. کمد مدرن محصور شده با شیشه

در خانه های مدرن همه چیز مربوط به فضای داخلی مینیمالیستی است. این کمد شیشه ای محصور شده با شیشه با گوشه های کوچک و تیره حالت سنتی را کاملا از بین برده است. دیوارهای شیشه ای کمد اتاق را بزرگ تر از آنچه هست نشان می دهد .    

20. استفاده از نور گرم

نورپردازی کافی برای کمد ها ، که اغلب در قسمت های داخلی خانه وجود دارد و بسیار کم یا بدون دسترسی به نور طبیعی است بسیار ضروری است. از نورپردازی نقطه ای در این مواقع خودداری کنید. درعوض ، چراغ هایی با رنگ گرم تر و با پخش یکدست و خطی انتخاب کنید.    

21. ذخیره سازی پنهان برای جواهرات

این ذخیره سازی جواهرات در پشت آینه یا یک قاب عکس قرار دارد. با چسباندن اشیاء با ارزش خود که به دور از دید و مکانهای عمومی هستند از آنها محافظت کنید. و در ایمنی تمام نظم را نیز تجربه کنید .    

22. استفاده از چوب سفید

این طرح با ایجاد فضای سفید داخل اتاق را روشن تر نشان میدهد . همچنین استفاده ی این رنگ سفید به همراه چوب قهوه ای روشن فضای داخل اتاق را گرم و جذاب د همچنین شیک نگه میدارد .با طراحی قفسه ی کفش کشویی نیز کفش ها دور از دید و در عین حال در دسترس ، سازمان یافته و مرتب هستند .    

23. یک گوشه ی خصوصی

کمد شما همچنین می تواند فضای شخصی ویژه شما باشد. اضافه کردن یک صندلی پنجره یا یک گوشه برای استراحت به شما حس آرامش بخشی برای خواندن ، چرت زدن یا کار کردن بدون حواس پرتی یا قطع شدن را می دهد.    

24. مرد شاغل

این نوع کمد سبک زندگی یک مرد شاغلرا بازتاب می کند. این کمد جادار ، شیک و کارآمد متناسب با یک مرد پر مشغله ، موفق و شیک است.  

25. پنجره سقفی

کمد ها اغلب در قسمت های داخلی خانه ، بدون پنجره و روشنایی طبیعی قرار دارند. اما ، حتی اگر دیوارهای خارجی ندارید ، هنوز هم می توانید از سقف به روشنایی طبیعی دسترسی پیدا کنید! پنجره ی سقفی می تواند فورا کمد شما را ، به طور طبیعی و به راحتی ، روشن تر کند.    

26. آویز دیواری شلوار

این آویز دیواری شلوار را می توان در داخل  کمد ، در برابر یک دیوار یا پشت درب نصب کرد. این ترفند با سازمان دهنده  و  صرفه جویی در فضا میتواند به شما امکان دسترسی آسان به شلوار خود را بدهد همچنین شما نمایش بهتری برای انتخاب کردن شلوار خود دارید .    

27. کاملا قهوه ای

این نوع کمد  زیبا و مرتب ، لوکس و کلاسیک است. تن های گرم  از چوب قهوه ای موجود در این کمد، تعادل مناسبی بین لطافت ، ظرافت ، سخاوتمندی و افراط ایجاد کرده است . اما خسته کننده نیست.    

28. تمیز و دنج

رنگ سفید با ترکیب چند مشابه متمایل به  خاکستری روشن و سرخ کلیت این کمد را نشان می دهد. با وجود اندازه کوچک اتاق ، این کمد فضای زیادی را فراهم می کند. فضاهای جادار در طرفین ، پنجره در انتها که باعث نورپردازی کافی می شود .  فضای بزرگتر در مرکز کمد و یک صندلی راحت در وسط اتاق از ویژگی های این سبک است .  

29. مینیمالیست ظریف

کابینت های دیواری ، یک پنجره گسترده ، فضای داخلی سفید و روکش های طلایی. مینیمالیستی بسیار زیبا ، برازنده و کاملاً منظم را ایجاد می کند.    

30 . کمد چرخشی

با استفاده از این قفسه های چرخشی ، می توانید از کوچکترین فضای اتاق خود  استفاده کنید. لولا های چرشی یا همان قرقره ها به شما کمک می کنند تا به گوشه های داخلی کمد خود نیز دسترسی داشته باشید. ایده آل برای ذخیره کفش ، لباس تاشو و حتی برای مخفی کردن وسایلی که به ندرت استفاده می شوند است .    

31. نیمکت مخزن دار

این طراح کمد همراه با صندوق با روکش چرم در وسط آن متناسب با شخصیتی دوستدار وسایل عتیقه ، مرموز و ساکت است.    

32. کمدی ترکیب شده از شیشه و آینه و رنگ سفید

برای خانم های جوان که شبیه به یک شاهزاده زندگی میکنند میتوان این طرح را پیشنهاد داد. این کمد دارای ویژگی های زیبایی ، جذابیت ، روشن و جادار است. استفاده از رنگ خاکستری باعث از بین رفتن یکنواختی در این فضای داخلی می شود . آینه ها و شیشه ها باعث به وجود آمدن الگوی ظریف و آرامش بخش می شود که قلب هر دختر را شاد می کند.    

33. کمد و لباسشویی

این ایده برای صرفه جویی در فضا در خانه یا آپارتمان های کوچک است. نصب لباسشویی در داخل کمد نه تنها موجب صرفه جویی در فضای اتاق می شود بلکه حمل و نقل لباس را از یک اتاق به اتاق دیگر نیز از بین می برد که نشان دهنده ی کارآمد بودن این طرح است.    

34. کمد اتاق خواب با دیوار شیشه ای

از گنجه های سنتی گنبد و تیره فاصله بگیرید. یک دیوار شیشه ای در انتهای کمد شما کافی است تا تمام نور مورد نیاز فضا را به اتاق منتقل کند. قفسه های باز رو به طرفین و داخل فضای اتاق را بزرگ نشان می دهد . فرش رنگارنگ ،شاد و نرم  حس شیطنت کودکانه را به اتاق اضافه می کند.    

35. قفسه ی پشت درب کمد

درهای کمد امکان ذخیره سازی بیشتری را نسبت به در اتاق دارند. این ایده برای سازماندهی وسایل کوچکتر که اغلب به آنها نیاز دارید ، مانند لباس زیر ، لوازم جانبی و جواهرات مناسب است. می توانید قفسه ها ، میله ها یا باکس هایی را برای این منظور نیز نصب کنید.    

36. استفاده از طیف رنگی صورتی در کمد اتاق خواب

این کمد اتاق خواب صورتی همه پسند و سبکی عمومی نیست. همچنین این سبک دارای روشنایی کم و از فضای کافی برخوردار است. دیوار صورتی روشن ، نیمکت رنگی و لوستر مینیاتوری قلب هر دختر را خوشحال می کند.  

37. کمد اتاق خواب با  استفاده قفسه های صنعتی

هنگامی که کمد شما نیز جزئی از دکوراسیون شماست. میتوان  از سبکی خیالی ، کم نظیر و جسورانه استفاده کرد. مثلا لوله های مس میتوانند به عنوان قفسه ، آویز و  تاقچه عمل کنند. البته همه ی قسمت های این کمد مربوط به لباس و نگهداری آنها نیست. بخش هایی نیز برای نمایش تصاویر یا دکوراسیون و خاطره ها اختصاص داده شده است .    

38. طیف رنگی خاکستری

برای زن مدرن که برای وقت خود ارزش فراوان قائل است و با سبک های مختلف و شلوغ سازش نمی کند این طراحی مدرن بهترین گزینه است .این ایده ی کمد اتاق خواب مینیمالیستی  بی تکلف و شیک ، معقول و مجلل است. وجود رنگ سیاه و خاکستری در این سبک یاعث حس قدرت و زیبایی می شود .    

39. یک صندلی استراحتی روی قاب پنجره

نصب یک صندلی پنجره ای در کمد اتاق خواب شما یک گوشه شخصی و کاربردی زیبا  برای آرامش به شما می دهد. در این کمد کوچک میتوان با قرار دادن فضای ذخیره در کنار و اضافه کردن آینه های زیاد آن را جادارتر نشان داد.    

40. فظای باز بین کمد و دیوار

این نوع کمد که دارای قفسه های بدون در است و همچنین فضای آن با اتاق خواب یکی است حس صمیمیت بیشتری را با محیط به وجود  می آورد و با قرار دادن یک نیمکت در وسط و یک لوستر در مرکز دید برای تکمیل بستر ظاهری ترکیبی منحصر به فرد را برایمان به وجود می آورد .   اوستاکارا برای همه شما آرزوی موفقیت دارد .

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *