در حال بارگذاری
پيشنهاداتی داغ درخصوص دکوراسيون منزل های شما

پيشنهاداتی داغ درخصوص دکوراسيون منزل های شما

یک در شرایطی‌که در بين اثاثیه دکوراسيون منزلتانشی سابق و ارزشمندیوجود دارااست ; به هنگام چيدمان اسباب و اثاث به صورتی فعالیت  کنيد که شی و یا این که اشياء متبوع ; راءس اعتنا قرار گيرند . درضمن می توانيد با نورپردازی این جلوه و مرکزیت را زیاد کنيد .

دو

برای کفپوش سراميک فضایی کوچک ; از سراميک ھایی با بعد ها بزرگ به کارگیری نکنيد . ھمان طور که کاربرد سراميک ھای کوچک برای فضاهای بزرگ جایز و مطلوب نيست . در واقع وسعت اطراف با بعد ها سراميک مورد نياز ارتباط مستقيم داراست .

سه

از قرار دادن گياھان و به ویژه گل های طبيعی بودار و معطر در اتاق خواب خویش و کودکانتان بپرهيزید . استراحت شما به بازه ی ساعت در این اطراف و تنفس هوایی که بو گل در آن متفرق است ; احتمال پیدایش حساسيت را   ارتقاء  میدهد ; مخصوصا برای اشخاصی که دارنده زمينه مساعدی برای پیدایش حساسيت می‌باشند . درین حالت به جای گل ھای طبيعی از گونه های گل ھای تصنعی به کارگیری کنيد .

چهار

پيش از تولید انواع معماری در قالب سقف ھای کاذب ; آرک ; گچ بری ها ; دیوارکوب ها و غيره ; می بایست تأثير ناشی از این عنصرها در محيط را در حیث بگيرید . برای مثال ساخت سقف کاذبی با بعدها بزرگ و نوع دار در فضائی که از طول متعددی ھم برخوردار نيست ; نه تنها خوشگل به حیث نمی آید ; بلکه سقف موجود را از آنچه که می‌باشد کوتاه تر نشان می دھد .

پنج

از پرده ھایی که از نظر طرح و رنگ با محيط متبوع ھماھنگ نيستند ; استعمال نکنيد .  

اگر منزلی کوچک دارید شما رو دعوت به خواندن این مقاله میکنیم. 

پيشنهاداتی داغ درخصوص دکوراسيون منزل های شما

شش

گستردن یک تخته فرش خوش نقش و نگار برای فضایی که ھمه ی رنگ ھا ملایم بوده و بر روی اسباب و اثاث ; دکوراسيون پارچه ای و  چه بسا سطح ها کف ; اثری از طرح ها و نقوش چندان به دیده نمی‌خورد ; تنوع خاصی به وجود آورده و انتخابی به جا محسوب می شود.

هفت

وظیفه رنگ ھای تند برای فضاھایی که افراد به منظور انجام کار در آنجا حضوری طونی مدت دارند کاری ( به لحاظ دکوراسيونی و روحی روانی) غلط است.

هشت

در پروژه نورپردازی درونی منزل برای حفظ ایمنی بيشتر، نورپردازی پله ھا را از یاد نبرید. نصب چراغ در با و پائين ھر مجموعه پله کافی خواھدبود.

نه

ایجاد یک پالت رنگی متناسب در محیط گرم آشپزخانه، با چرخش رنگ ھای انتخابی در قالب لوازم دکوراسيون بزرگ و حتی خرده ریزھا امکان پذیر است.

ده

از کفپوش ھای پلاستيکی شبیه به مکالئوم و لينولئوم برای پوشش ته آشپزخانه استفاده نکنيد زیرا در مجاورت مستقيم با آب کنده و خورد می شوند.

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *