در حال بارگذاری
پنج نکته در رابطه با پرده آشپزخانه شما

پنج نکته در رابطه با پرده آشپزخانه شما

پرده ھا علاوه بر زیباتر کردن جلوه منزل شما ; این اجازه را به ما  می دھند که  ميزان نور از محل روشنایی را طبق میل و خواسته خودمان در دست گرفته و تنظیم کنیم . پرده ھا ھم نظیر پوشش کف ; دیوار و سقف ; یک پوشش حیاتی و بسیار مهم در دکوراسيون داخلی منزل به شمار می‌آیند . کاربرد پرده برای هر مکان و جایی متفاوت است که باید همیشه به این نکته توجه کرد. مسلما پرده ای را که برای اتاق نشيمن و یا این که اتاق کودک کوچک خود تعیین می کنيد را نمی توانيد در آشپزخانه به کار گیری کنيد . درمقاله امروز به نکاتی در باب پرده آشپزخانه میپردازیم . . .

یک

ھمان طور که می دانيد ; برخی از آشپزخانه ھا بيشترین فروغ و روشنایی مورد نياز خویش را در روز از نور  بيرون یا همان خورشید تامين می نمایند . در چنين فضاھای کوچک و کم نوری ; بایستی در تعیین مدل و جنس پرده بسيار توجه کرد تا جلوی نوری که قرار است به دورن خانه زیبای شما بتابد ; گرفته نشود . در‌حالتی که قرار است طی روز ; مرجع نور اصلی آشپزخانه شما پرتوهای نور خورشيد باشد ; می بایست از پرده ای که حصير نازک و به رنگ روشن هستند ; به کار گیری کنيد .

دو

درصورتی که پوشش دیوار آشپزخانه طرح دار است ; بھتر است از پرده ای معمولی و فارغ از طرح برای پنجره استعمال کنيد اما در صورتی‌که که دوست دارید پرده آشپزخانه نمایان باشد حتما از حصيرھای طرح دار ; با رنگی ضد با دکور آشپزخانه استعمال کنيد .

سه

امروزه به جای به کار گیری از پارچه ھای بلند و حریر برای پوشاندن پنجره ھای آشپزخانه ; از پرده ھای کوتاه حصيری به کارگیری . استفاده می شود . این پرده ھا این برتر ای که نسبت به دیگر پرده ھا دارند این است که جای متعددی نمی گيرند و به ھنگام آشپزی خطر بر افروخته شدن اتش را ندارند و جلوی دست را تصاحب نمی کنند تا احتمال اتش سوزی را به حد صفر برسانند.

همچنین شما عزیزان را به خواندن مقاله ای درباره چهار فوت کوزه گری برای نورپردازی منزل خود دعوت میکنیم.

پنج نکته در رابطه با پرده آشپزخانه شما

چهار

پرده ھای حصيری که امروزه به سادگی و اسانی فراوان در بازار یافت می شوند; علاوه بر سبکی و کيفيت بایی که دارند; در طرح ھا و رنگ ھای متفاوتی ھستند که به اسانی با ھر دکور و ھر نوع سبکی می توانيد از آنھا استفاده کنيد.

پنج

امتیاز  دیگر این پرده ھا قابل شستشو بودن آنھاست. حتی جنس این گونه از پرده ھا به شکلی است که به ھنگام لک شدن می توانيد با استعمال از اسپری ھای لک بر و اسفنج به اسانی لک آنھا را نابود کرد.

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *