در حال بارگذاری

بانکی انگلیسی در کشور امارات ساخته شد که ارزش 250 میلیون دلاری دارد

بانک hsbc اغاز بکار رسمی دفتر مرکزی خود در کشور امارات عربی; با سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیون دلاری در بخش مرکزی شهر دوبی ساخته شده است; را به همگان معرفی کرد.

قصر زیبای hsbc که محیط کاری آن ۲۱۹۲۵ متر مربع است; یکی از پایدارترین ساختمان‌های دنیا است که واقعا مجلل ساخته شده.

  این قصر مجلل با حضور شیخ احمد بن محمد بن رشید المختوم; رییس موسسه دانش محمد بن رشید المختوم; باهمکاری مدیرعامل گروه بانکداری hsbc; جان فلینت و بقیه کابینه نمایندگان دولتی و بانکی; بازگشایی شد.   کاخ مجلل hsbc دارای فضای کاری کاملا متفاوت برای کارمندان خود است. در این ساختمان از نوآوری‌های هوش رباتیک; یادگیری ماشینی; بیومتریک (زیست‌سنجی) و بلاکچِین; استعمال شده است و بسیار همگان را جذب فضای خود میکند.  

بعد پیشرفت این بنا

  این واحد مرکزی که یکی از پیشرفته‌ترین و بروز ترین‌ها در گروه hsbc است; دارای آزمایشگاه‌های فوق هوشمند; یک دانشگاه; استودیوهای تمرین و آموزش و مراکز میز گرد تفکر و همکاری است و برای طراحی انرژی و فضا ها ; از انجمن مجتمع های سبز; استاندارد عالی طلایی اخذ کرده است.   این کاخ این قصر این بنای بشدت زیبا که دارای طراحی ممتاز در زمینه انرژی و محیط زیست است; نسبت به یک ساختمان استاندارد;  ۲۵ درصد انرژی کمتر و ۴۰ درصد آب کمتری استعمال می‌کند. این منعکس‌کننده استراتژی بزرگ پایداریhsbc و هدف گذرای های آن در بلند مدت است. بانکی انگلیسی در کشور امارات ساخته شد که ارزش 250 میلیون دلاری دارد این ساختمان زیبا که قرار است ۳۰۰۰ نیروی کاری با تجربه و فوق تخصص را در خود جای دهد; شامل یک سالن ورزشی; محیط استودیویی برای کلاس‌های یوگا; اتاق انعکاس; یک تراس بسیار وسیع و فضای باز و تعدادی کافی‌شاپ و رستوران های مجلل متحرک است.  

اوستاکارا را با اخباری داغ دنبال کنید

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *