طراحی دکوراسیون

چه نکاتی در طراحی دکوراسیون اهمیت دارد؟

روش استفاده از پوشش های متفاوت در دکوراسیون

 

پوشش های متفاوت در دکوراسیون

طراحی داخلی ویلا، پوشش های مختلفی در دکوراسیون وجود دارد که هریک را در انواع فضاها ازجمله، طراحی و دکوراسیون مغازه تا بازسازی ساختمان و طراحی داخلی ویلایی می توان استفاده کرد که، سبک طراحی داخلی بسیار تعیین کننده خواهد بود.هنگام تصمیم گیری درمورد پوشش داخلی دیوارهای فضا ،تقریبا همه افراد،ابتدا به رنگ کاغذ دیواری فکر می کنند ،اما پوشش های بیشتری در دکوراسیون هم وجود دارد که می تواند زیبا به نظربرسد، مانند پارچه،آیینه و موزائیک.


پوشش های دیواری غیرمعمول

امکان پوشاندن دیوارها با انواع دیگری ازکاغذ،برای طراحی داخلی ویلا وجود دارد.اگربرای آنها اشتیاق،زمان و مهارت کافی گذاشته شود،می توان به شکل فوق العاده موثربه نظربرسد.
دستمال کاغذی
یک باردراسپانیا،یک اتاق زیبا دیدم که شبیه هیچ یک ازچیزهایی که قبلا دیده بودم نبود.دیوارها با پوششی ازلایه های کم رنگ دستمال کاغذی،که مانند یک ساختمان روی یکدیگرچسبیده،برای طراحی داخلی ویلا استفاده شده بودند و یک لایه رویی ازدستمال های کاغذی ساده و سفید که بسیارخوب به نظر می رسید.آبی و سرخ ، زرد و سبزهای کم رنگ به آرامی درون سفید وارد ،و باعث می شد که دیوارها مانند یک رنگین کمان به نظربرسد.این روشی زیبا و ارزان برای یک اتاق خواب است که با، رو تختی هایی سفید و کتانی و یک تخته ی کف کم رنگ و رنگ بری شده،که با رنگ سفید یا خاکستری که رنگ آمیزی شده بود.
پارچه
پارچه از قرن ها به عنوان پوشش دیوارها مورد استفاده بود ،ابتدا درهند، خاورمیانه و سپس دراروپا،حداقل تا دوران قرون وسطی،همزمان با قرن هفدهم که استفاده ازآن تا حدودی به وسیله ی کاغذ دیواری ،مورد استفاده قرار گرفت.
ساموئل پپیس ،روزنامه نگارمعروف قرن هفدهم،ازملاقات درلندن و این که اوقات سختی را برای خریدن یک پارچه گل دار،که یک کرباس هندی نقاشی شده ، به منظورتنظیم کردن یک طرح جدید بسیارزیبا،برای همسرش صرف کرده بود.

ادامه دارد…

برچسب ها

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن